Wynajem kortów

Korty tenisowe

Do Państwa dyspozycji oddajemy oddajemy halę z trzema kortami tenisowymi - dwa korty z nawierzchnią typu sztuczna mączka posiadają cechy kortu ceglanego pozwalając graczom na stosowanie ślizgów podczas gry.
Poza tym nawierzchnia ta zapewnia amortyzację zmniejszając obciążenie na stawy i więzadła tym samym redukując ryzyko kontuzji.

Trzeci kort w hali tenisowej ma nawierzchnę twardą akrylową, pokrytą powłoką żywiczną w wielowarstwowym systemie MAPECOAT TNS Profesional zapewniającą wysoki kozioł piłki i umożliwiającą szybkie zmiany kierunku z zachowaniem spójność pomiędzy utrzymaniem równowagi a poślizgiem.

Na terenie naszego obiektu znajdują się też dwa korty odkryte o nawierzchni ceglanej położone w zacisznej okolicy tuż za halą.

Korty do squasha

Zapraszamy na jedyne w naszej okolicy nowoczesne korty do squasha. W hali sportowej mamy 2 korty do squasha wybudowane w Systemie SQUASH BALL model QUARTZ WALL SYSTEM gwarantujący komfort i bezpieczeństwo gry. Specjalnie skonstruowana podłoga zapewnia doskonałą amortyzację, zapobiegając dodatkowym obciążeniom stawów.

Korty do badmintona

Nasz akrylowy kort pełni funkcję kortu wielofunkcyjnego. Mieszczą się na nim 2 pełnowymiarowe korty do badmintona, umożliwiające grę zarówno pojedynczą, jak i podwójną.

Tenis stołowy

Oferujemy państwu wynajęcie stołu tenisowego wraz ze sprzętem w cenie jedynie 30zł za godzinę. Zarówno stół jak i rakietki są znanej i szanowanej niemieckiej firmy JOOLA.  Piłeczki oraz druga para rakiet są od sponsora polskiej reprezentacji w tenisie stołowym - niemieckiej firmy Tibhar.

Padel

Tylko u nas jedyny w okolicy kort do padla. Zapraszamy do gry na odkrytym korcie padlowym, również wieczorem przy sztucznym oświetleniu. Sprzęt do wypożyczenia na miejscu.

Rezerwacja kortu

FacebookInstagram

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 AsajaSport. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

Do góry