Wynajem kortów

Korty tenisowe

Do Państwa dyspozycji oddajemy oddajemy halę z trzema kortami tenisowymi - dwa korty z nawierzchnią typu sztuczna mączka posiadają cechy kortu ceglanego pozwalając graczom na stosowanie ślizgów podczas gry.
Poza tym nawierzchnia ta zapewnia amortyzację zmniejszając obciążenie na stawy i więzadła tym samym redukując ryzyko kontuzji.

Trzeci kort w hali tenisowej ma nawierzchnę twardą akrylową, pokrytą powłoką żywiczną w wielowarstwowym systemie MAPECOAT TNS Profesional zapewniającą wysoki kozioł piłki i umożliwiającą szybkie zmiany kierunku z zachowaniem spójność pomiędzy utrzymaniem równowagi a poślizgiem.

Na terenie naszego obiektu znajdują się też dwa korty odkryte o nawierzchni ceglanej położone w zacisznej okolicy tuż za halą.

Korty do squasha

Zapraszamy na jedyne w naszej okolicy nowoczesne korty do squasha. W hali sportowej mamy 2 korty do squasha wybudowane w Systemie SQUASH BALL model QUARTZ WALL SYSTEM gwarantujący komfort i bezpieczeństwo gry. Specjalnie skonstruowana podłoga zapewnia doskonałą amortyzację, zapobiegając dodatkowym obciążeniom stawów.

Rezerwacja kortu

FacebookInstagram

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022 AsajaSport. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

Do góry